OTRZĄSARKA DO ZBIORU OWOCÓW
TORNADO RADIUS

Otrząsarki z serii ,,Tornado” przeznaczone są do zbiorów owoców: wiśni, czereśni, śliwy, orzecha itp. Urządzenia znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju sadach i plantacjach, a dzięki odpowiednim modyfikacjom oraz możliwościom personalizacji – sprawdzi się w każdym przypadku. Solidne, jakościowe materiały pozwoliły nam stworzyć urządzenie spełniające najwyższe standardy oraz gwarantujące swoim przyszłym właścicielom niezawodność w każdej sytuacji. Wszystkie elementy, takie jak prowadnice, pompa hydrauliczna czy wysięgnik wmontowane są solidnie w ramę urządzenia, zapewniając stabilność podczas pracy.

Otrząsarka „Tornado Radius” – pierwsza taka maszyna w Polsce

Otrząsarko-odwiewarka w wersji „Tornado Radius” jest pierwszą taką maszyną w Polsce, wyposażoną w automat do zwijania i rozwijania plandek transportowych oraz zawierającą zespół podkładania plandek, składający się z korpusów i prowadnic plandeki. Prowadnica w kształcie łuku składa się z dwóch listew o kształcie prostokąta z listwą zębatą. Rozwiązanie to jest opatentowane i chronione prawnie.

Nasi wieloletni Klienci doskonale znają ten model otrząsarko-odwiewarki i potwierdzają jego niezawodność. Do każdej naszej maszyny dołączamy niezbędną instrukcję obsługi, która pozwoli na jej prawidłowe użytkowanie i zagwarantuje maksymalną wydajność. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub problemów – zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na telefon naszych Klientów, udzielając maksymalnie trafnej odpowiedzi, bądź dojechać na miejsce i zapewnić niezbędną pomoc, która rozwiąże każdy problem.

Możliwość personalizacji i dowolnej modyfikacji – dodatkowe udogodnienie dla naszych Klientów

Wieloletnie doświadczenie w branży rolniczo-sadowniczej nauczyło nas wielu przydatnych rzeczy, które wykorzystujemy w swojej pracy do dziś. Jedną z nich jest doskonała znajomość potrzeb naszych Klientów oraz umiejętność dostosowania się do nich. Aby zagwarantować pełne zadowolenie z zakupionej u nas maszyny proponujemy wobec tego nasze fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego urządzenia, a także możliwość szerokiej personalizacji. Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Kwestia zaczepów, regulacji, czy innych elementów dodatkowego wyposażenia jest do indywidualnego uzgodnienia. Masz pytania? Zadzwoń do nas, a my z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!