PIELNIK BOCZNY
Z AUTOMATEM

Pielnik boczny przeznaczony jest do prac związanych z pielęgnacją gleby i tępieniem chwastów w plantacjach roślin rosnących w rzędach. Urządzenie doskonale sprawdza się w plantacjach porzeczek, chmielu itp. Urządzenie znajduje również zastosowanie w różnego rodzaju sadach jak i w uprawach ekologicznych gdzie stosowanie pestycydów jest ograniczone i pozostaje tylko mechaniczne usuwanie chwastów.

Pielnik sadowniczy boczny – nowoczesna maszyna dla plantatorów

Pielnik boczny do sadu to innowacyjne urządzenie, pozwalające na oczyszczanie gleby skonstruowane z myślą o potrzebach naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań udało nam się zaproponować maszynę, która zadba zarówno o kondycję plantacji, jak i gleby oraz środowiska naturalnego. Nasz pielnik boczny sadowniczy to nowatorskie urządzenie, którego głowice doskonale zwalczają chwasty pomiędzy rzędami. Jest to niezawodna maszyna dla plantatorom, którym zależy na sprawności pielenia oraz uniknięciu ryzyka uszkodzenia roślin. Urządzenie sprawdzi się m.in. w przypadku takich drzew i krzewów owocowych, jak:

  • jabłonie i grusze;
  • śliwy;
  • wiśnie i czereśnie;
  • winogrona;
  • aronie, borówki, porzeczki i inne krzewy jagodowe;
  • dzika róża;
  • drzewa ozdobne.

Dzięki swojej konstrukcji, pielnik boczny do sadów może być wykorzystywany przy pomocy ciągnika oraz osoby nim sterującej. Nowoczesne podejście do kwestii pielenia i oczyszczania gleby to szansa na wyższą jakość pracy oraz zbiorów, z której skorzystało już wielu polskich i europejskich plantatorów. Pielnik boczny do sadu naszej produkcji to urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy każdej twardości gleby czy wielkości chwastów.

Szerokie możliwości personalizacji rozwiązaniem dla każdej plantacji

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Kwestia zaczepów, regulacji, czy innych elementów dodatkowego wyposażenia jest do indywidualnego uzgodnienia.

Jeśli chodzi o pielnik boczny Wachowski cena różni się w przypadku każdego indywidualnego zamówienia, ponieważ wszystkie tworzone przez nas maszyny dostosowywane są do osobistych potrzeb Klienta. Masz pytania? Zadzwoń do nas, a my z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy dobrać urządzenie skrojone na miarę Twojej plantacji!

Nowoczesna maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.