O NAS

PPHU Wachowski to rodzinna firma założona w 2008 roku przez Mirosława i Adama Wachowskich. Od ponad dekady zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych oraz sadowniczych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i większych grup producenckich. Od początku naszej działalności staramy się łączyć tradycyjne wartości z nowoczesnymi technologiami, w taki sposób, aby zagwarantować naszym Klientom niezawodne sprzęty, dzięki którym praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza, a przede wszystkim – przyniesie maksymalnie zadowalające efekty. Jesteśmy przekonani, że dzięki kompleksowym usługom możemy zaoferować Państwu najwyższy standard obsługi oraz solidne produkty, które posłużą przez wiele sezonów i wytrzymają próbę czasu.

W trosce o Twój sad

Maszyny sadownicze PPHU Wachowski to profesjonalne konstrukcje zaprojektowane i stworzone z myślą o swoich przyszłych właścicielach oraz ich sadach. W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, poczynając od najdrobniejszych elementów, a kończąc na stali, z której produkowane są maszyny. Dbamy o każdy szczegół, w efekcie czego nasi Klienci mogą być w pełni zadowoleni z finalnego produktu.

Pierwszą maszyną, którą stworzyliśmy w swoim warsztacie, był kombajn do zbioru porzeczki Oliwia. Okazał się on niezawodnym sprzętem, który w ulepszonej wersji mamy w swojej ofercie do dziś. Na przestrzeni lat udało nam się zbudować również solidny warsztat podparty zdobytą wiedzą i doświadczeniem, których efektem są proste w obsłudze maszyny, stworzone z pasją. Nasze projekty są unikalne i dokładnie przemyślane, a wykwalifikowany zespół doskonale radzi sobie z ich realizacją, o czym przekonały się setki zadowolonych Klientów.

Jakość i niezawodność

Satysfakcję Klienta stawiamy na pierwszym miejscu

Doskonale wiemy o tym, że zadowolenie Klientów jest najważniejszym wyznacznikiem dobrego produktu, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kombajny do zbioru owoców, kosiarko-rozdrabniacze, pielniki, jak i otrząsarki oraz wiele innych maszyn, które dostosujemy pod względem Państwa indywidualnych preferencji. Zawsze bazujemy na wypracowanych latami, sprawdzonych schematach, jednak w przypadku każdej realizacji bierzemy pod uwagę wymagania naszych Klientów, aby finalny produkt spełniał ich osobiste warunki. Zawsze służymy też fachową poradą, pomagając dobrać optymalne rozwiązanie, które sprawdzi się w konkretnym przypadku.

Działamy na rynku międzynarodowym

Oprócz szerokiej działalności na ryku polskim, nasze maszyny każdego sezonu znajdują swoich nowych właścicieli na całym świecie. Najpopularniejszymi kierunkami, w które są transportowane, okazują się takie kraje jak Ukraina, Czechy, Węgry, Bułgaria czy Grecja. Wspieramy również naszych Klientów w przypadku ewentualnych usterek czy awarii sprzętu, początkowo wyjaśniając kolejne etapy postępowania zdalnie, a w razie konieczności dojeżdżając pod wyznaczony adres. Dołącz do grona naszych Klientów i przekonaj się, jak wiele potrafi zmienić profesjonalna maszyna w Twoim sadzie!

1 %
Sprzedaż Krajowa
1 %
Eksport
1 +
Sprzedanych Maszyn