Serwis Maszyn

Twoja maszyna przestała działać?

W trosce o zachowanie ciągłości pracy naszych Klientów w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi serwisowania maszyn. Jako firma zajmująca się produkcją maszyn rolniczych oraz sadowniczych na międzynarodową skalę, posiadamy niezbędne doświadczenie w montażu oraz naprawie ich poszczególnych części. Jesteśmy godnym zaufania producentem, jak również serwisantem, ponieważ doskonale znamy konstrukcje sowich sprzętów i jak nikt inny wiemy, jakiego rodzaju naprawa będzie konieczna w danej sytuacji. Dysponujemy praktycznymi umiejętnościami oraz specjalistyczną wiedzą, dzięki której możemy wykonać zarówno drobne naprawy, jak pełne remonty maszyn.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz obeznaniu w zmieniającej się branży rolniczej oraz sadowniczej, doskonale wiemy z jakimi skutkami wiąże się przestój podczas sezonowych prac gospodarczych. Aby uniknąć nieprzyjemnych następstw tego typu sytuacji oferujemy kompleksowe usługi serwisowe zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

Gwarancja satysfakcji

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów z działaniem maszyny w okresie trwania gwarancji (2 lata), sugerujemy jak najszybciej skontaktować się z nami w celu zdiagnozowania nieprawidłowości. Dzięki szybkiej reakcji z pewnością uda nam się sprawnie rozwiązać zaistniały problem oraz uniknąć wystąpienia dalszych komplikacji lub zaognienia problemu. Jeśli jednak okres gwarancyjny masz już dawno za sobą – również nie masz się o co martwić! W takim wypadku także służymy swoją specjalistyczną wiedzą oraz umiejętnościami. Bez względu na to ile czasu minęło od zakupu maszyny, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Nasz wyspecjalizowany zespół doskonale zna najdrobniejszy fragment produkowanych maszyn, w związku z czym odnalezienie źródła problemu nigdy nie stanowi dla nas wyzwania. Jesteśmy przekonani, że w przypadku zaistnienia jakiejkolwiek nieprawidłowości, sprawnie i bezproblemowo poradzimy sobie z wdrożeniem koniecznych działań, które sprawią, że Państwa maszyna będzie działała jak nowa!

Masz problem ze swoją maszyną PPHU Wachowski? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci go rozwiązać!