Usługi

Serwis
Maszyn

Fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie

Zakuwanie Przewodów Hydraulicznych

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie

PPHU Wachowski to doświadczony producent maszyn rolniczych oraz sadowniczych, który towarzyszy polskim producentom oraz Klientom indywidualnych od wielu lat, wspierając i ułatwiając sezonowe prace. Naszym celem jest dostarczenie maszyn spełniających najwyższe normy oraz standardy, aby podnieść jakość wykonywanych prac oraz zwiększyć atrakcyjność gospodarstw. Uważamy, że każde gospodarstwo zasługuje na jak najlepszy park maszynowy, który nie tylko pomoże sadownikom i producentom, ale również z dbałością zajmie się roślinami.


Mimo naszych największych starań, dokładnych projektów i zaangażowania w proces tworzenia każdego sprzętu, zdajemy sobie sprawę z tego, że zawsze istnieje ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego pojawią się problemy z maszyną. W takim przypadku należy niezwłocznie skontaktować się z nami w celu ustalenia przyczyny problemu, zdiagnozowania go oraz jak najsprawniejszego rozwiązania. Aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług, nasz kompleksowy serwis maszyn obejmuje wszystkich Klientów, również tych, których gwarancja na sprzęt już wygasła.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to między innymi indywidualne, otwarte podejście do każdej realizacji widoczne już na etapie konsultacji wstępnych. Przeprowadzamy wówczas szeroki wywiad, który ma na celu ustalenie optymalnych parametrów maszyny w celu jak najlepszego dopasowania jej charakterystyki do konkretnego gospodarstwa. Takie podejście praktykujemy jednak nie tylko na początku, ale też w trakcie oraz po zakończeniu współpracy. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, a każdy problem rozwiązujemy z takim samym zaangażowaniem. W naszej ofercie usługowej nie zabrakło również zakuwania przewodów hydraulicznych.


Jeżeli jakaś część ulegnie uszkodzeniu lub zużyje się na wskutek intensywnej eksploatacji – również nie pozostaną Państwo bez naszej pomocy! Zachęcamy do powiadomienia nas o tego typu sytuacji, a my postaramy się dopasować odpowiedni element, dzięki któremu Państwa maszyna będzie działała jak nowa.

Masz problem ze swoją maszyną PPHU Wachowski? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci go rozwiązać!