Kombajny do zbioru owoców

Maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.

Kombajny do zbioru owoców to jedna z głównych i najważniejszych pozycji w naszej ofercie. Są to produkty chętnie wybierane przez naszych Klientów, zajmujących się działalnością rolniczą z zakresu uprawy owoców. To nowoczesne maszyny, dzięki których sezonowe zbiory maliny, porzeczki czarnej, czerwonej oraz żółtej, a także agrestu, aronii, borówki amerykańskiej i innych owoców jagodowych stają się nie tylko przyjemniejsze, ale również znacznie prostsze. Znajdziesz u nas m.in.: kombajn do porzeczek całorzędowy, kombajn do zbioru malin letnich oraz kombajn do malin jesiennych i wiele innych. Każdy kombajn do zbioru owoców miękkich, który oferujemy jest specjalnie przystosowany do tego zdania, przynosząc znacznie lepsze efekty niż zbiory ręczne. Kombajn do zbioru owoców pozwala w przeciągu kilku godzin wykonać pracę, na której ręczne wykonanie musielibyśmy poświęcić kilka dni, co pozostaje nie bez znaczenia, zwłaszcza dla właścicieli większych gospodarstw uprawnych.

Wielosezonowe maszyny dla gospodarstw takich, jak Twoje

Produkowane przez nas maszyny do zbioru owoców miękkich różnią się od siebie specyfikacjami i charakterystyką, w zależności od wybranego modelu. Proponujemy cztery różne warianty kombajnów do zbioru owoców, w związku z czym każdy Klient może u nas znaleźć dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje jego gospodarstwo. W przypadku wszystkich naszych maszyn Klient ma możliwość pełnej ingerencji w budowę konstrukcyjną urządzenia. Oferujemy możliwość konfiguracji oprzyrządowania oraz rozbudowy o dodatkowe elementy, przydatne podczas zbiorów.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne maszyny, takie jak:

  • kombajn do aronii;
  • kombajn do malin (letnich oraz jesiennych);
  • kombajn do porzeczek;
  • kombajn do agrestu;
  • kombajn do borówki amerykańskiej.

Innowacyjny kombajn do zbioru owoców na miarę potrzeb

W związku z naszym indywidualnym podejściem do każdego zamówienia, cena kombajnu do malin oraz innych owoców nie jest stała i różni się w zależności od zastosowanych usprawnień, a także zmian wprowadzonych w konstrukcji. Warto jednak pamiętać, że kombajn do owoców jest inwestycją w rozwój swojego gospodarstwa, zakupem, który zwróci się szybciej niż się wydaje. Jest to bowiem wielosezonowe rozwiązanie, za które płacimy tylko raz. Ponadto kombajn do zbioru owoców jest urządzeniem, które pracuje sprawnie i skutecznie w wybranych przez nas godzinach, a efekty możemy zauważyć na pierwszy rzut oka. Interesuje Cię cena kombajnu do malin, aronii, porzeczek lub innych owoców? Chcesz poznać konkretne możliwości, dowiedzieć się czegoś więcej na temat specyfikacji czy możliwych konfiguracji? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać odpowiedź na każde swoje pytanie!