PIELNIKI

PIELNIK HYDRAULICZNY

Pielnik hydrauliczny przeznaczony jest do niszczenia chwastów oraz do prac związanych z pielęgnacją gleby w uprawach roślin takich jak plantacje truskawek, porzeczek, chmielu, tytoniu oraz takich roślin których wysokość nie przekracza 80cm, rosnących w rzędach o szerokości takiej aby był możliwy przejazd ciągnikiem. Jest to doskonały opielacz do truskawek i innych roślin, do którego działania wykorzystywana jest pompa hydrauliczna. Maszyna sprawdzi się w przypadku plantacji rzędowych, których rozstaw umożliwia swobodny przejazd ciągnikiem.

Pielnik hydrauliczny do sadu – zwiększ wydajność swojej pracy!

Nasze nowoczesne pielniki hydrauliczne to urządzenia wielokrotnie przez nas przetestowane, które sprawdzają się na wielu polskich i europejskich plantacjach. Pielnik hydrauliczny z własną pompą to gwarancja szybkości oraz dokładności pracy. Maszyna napędzana jest przy pomocy zewnętrznej hydrauliki ciągnika rolniczego, w związku z czym szerokość międzyrzędzia musi umożliwiać przejazd. Dzięki pielęgnacji gleby z wykorzystaniem pielnika hydraulicznego do sadu i innych plantacji, możliwe jest znacznie sprawniejsze i o wiele wydajniejsze przeprowadzenie prac. Oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort plantatorów to coś, co staramy się zapewnić naszym Klientom.

Nowoczesne rozwiązanie dla każdego plantatora

Doskonale wiemy, jak bardzo różnią się od siebie poszczególne plantacje czy sady. Właśnie dlatego nasze urządzenie sprawdzi się doskonale jako pielnik hydrauliczny do truskawek, ale również innych roślin. Aby zapewnić naszym Klientom jeszcze większe udogodnienie, proponujemy możliwość wprowadzenia dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Dzięki temu, maszyna będzie doskonale dopasowana do specyfiki konkretnej plantacji.

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia.

W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Kwestia zaczepów, regulacji, czy innych elementów dodatkowego wyposażenia jest do indywidualnego uzgodnienia. Masz pytania, dotyczące specyfiki naszego pielnika hydraulicznego lub chcesz uzgodnić szczegóły swojego zamówienia? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie!