OTRZĄSARKA DO ZBIORU OWOCÓW
TORNADO

Otrząsarka ,,Tornado” przeznaczona jest do zbiorów owoców: wiśni, czereśni, śliwy, orzecha itp. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju sadach i plantacjach. To nowoczesna maszyna, która pozwala na zbiór owoców oraz ich dokładne oczyszczanie z liści i innych zanieczyszczeń przy pomocy specjalnej dmuchawy.

W jaki sposób działa otrząsarka do owoców „Tornado”?

Zbiór owoców jest realizowany przez zespół otrząsający składający się z głowicy, ramienia i elementu zaciskowego wykończonym gumą chroniącą pień drzewa przed uszkodzeniem. Owoce spadają na rozciągnięty pod drzewem ekran, który następnie jest zwijany z wykorzystaniem silnika hydraulicznego. Następnym etapem jest transportowanie owoców przenośnikami taśmowymi do zespołu czyszczącego, aby w etapie końcowym czyste owoce mogły wpaść do skrzynek.

Otrząsarka „Tornado” to gwarancja elastyczności oraz możliwości dopasowania do większości drzew w sadzie. Jej skuteczność potwierdzają przeprowadzone przez nas wieloetapowe testy wykonywane na przestrzeni lat, które pozwoliły nam również wprowadzić niezbędne ulepszenia. Doskonałym dowodem na efektywność naszej maszyny do otrząsania owoców są również opinie naszych zadowolonych Klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług oraz wybierają kolejne produkty z naszej oferty.

Maszyna dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Kwestia zaczepów, regulacji czy innych elementów dodatkowego wyposażenia jest do indywidualnego uzgodnienia. Otrząsarka do owoców „Tornado” to gwarancja jakości zebranych owoców oraz efektywnej, sprawnej pracy. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat maszyny? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz postaramy się dobrać maksymalnie optymalne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz niezawodnym maszynom, które z pewnością sprawdzą się w Twoim sadzie!