KOMBAJN DO ZBIORU OWOCÓW
OLIWIA PRO

Jednym z kombajnów najchętniej wybieranych przez naszych Klientów jest kombajn do zbioru owoców jagodowych „Oliwia PRO”, którego konstrukcja pozwala na uzyskanie najlepszych efektów zbiorów. To jedno z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku, którego zastosowanie w pracach na plantacji owoców może przynieść doskonałe efekty. Kombajn wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko atrakcyjną ceną, ale również niezwykłą efektywnością podczas pracy. Jest to urządzenie, które pozwala swoim właścicielom zbierać delikatne owoce jagodowe wyjątkowo sprawnie, a przy tym chroni je przed uszkodzeniem. Oprócz tego kombajn doskonale odwiewa liście, gałązki, trawy oraz inne zanieczyszczenia, oszczędzając tym samym kolejnych etapów pracy.

Kombajn do zbioru owoców dostosowany do Twojej plantacji

Kombajn do zbioru owoców jagodowych „Oliwia PRO” to nieco zmodyfikowana wersja standardowego kombajnu „Oliwia”. W przypadku tego urządzenia szerokość zewnętrzna mierzona od koła do koła wynosi tylko 1,2 m. Jego specyficzna budowa pozwala na wyjątkowo precyzyjną i sprawną pracę, podczas której każdy dojrzały owoc trafia do skrzynki, a liście czy trawy zostają skutecznie usunięte. Dzięki trwałym, wysokiej jakości elementom konstrukcyjnym, urządzenie doskonale sprawdza się w każdych warunkach, a jego prawidłowe użytkowanie gwarantuje świetną efektywność przez długie lata.

Niezawodna maszyna
do zbioru owoców

„Oliwia PRO” to nowoczesny kombajn do zbioru owoców jagodowych, dzięki któremu efekty swojej pracy zobaczysz niezwykle szybko. Nasz doświadczony zespół stworzy specjalnie dla Ciebie rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Dzięki odpowiednim modyfikacjom z pewnością uda nam się stworzyć niezawodną maszynę skrojoną na miarę Twojej plantacji, która posłuży Ci przez długie lata. Wszystkie maszyny realizowane są na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu mogą one zostać doskonale dopasowane do konkretnych wymagań. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych urządzeń? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz postaramy się dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Nowoczesna maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.