KOSIARKO ROZDRABNIACZ SADOWNICZY
ADAM DUO

Kosiarko-rozdrabniacz sadowniczy ,,Adam-Duo’’ jest urządzeniem służącym do pielęgnacji plantacji, ale również świetnie nadaje się do utrzymania porządku w terenach miejskich. Jego zadaniem jest precyzyjne przycinanie trawy oraz krzewów. Przycinanie traw ma na celu ograniczenie dalszego ich rozrostu, a jednocześnie pozwala nam to zaoszczędzić ilość herbicydów stosowanych w plantacji. Jest to maszyna zawieszana, którą można wykorzystywać do prac przy pomocy ciągnika rolniczego. Maszyna pozwala na rozdrabnianie gałęzi, resztek pożniwnych, słomy itp. oraz umożliwia koszenie trawy (murawy)

Doskonałe urządzenie
dla plantatorów i nie tylko

Kosiarko-rozdrabniacz sadowniczy „Adam-Duo” to maszyna, która doskonale sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Ilość zastosowań pozwala na wykorzystanie urządzenia zarówno przez sadowników czy plantatorów, jak i inne osoby, potrzebujące wydajnej, funkcjonalnej maszyny, która w szybki sposób pozwoli m.in. na skoszenie trawy. Właśnie dlatego maszyna doskonale sprawdzi się także do pielęgnacji terenów miejskich oraz prywatnych posesji.

Oprócz tego, kosiarko-rozdrabniacz można wykorzystać w takich miejscach, jak:

  • sady;
  • jagodniki;
  • łąki;
  • pola uprawne.

Masz wątpliwości czy kosiarko-rozdrabniacz „Adam-Duo” pozwoli na utrzymanie porządku Twojej plantacji lub innego rodzaju terenu? Skontaktuj się z nami, a my podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie maksymalnie optymalne w Twoim przypadku.

Możliwość modyfikacji na życzenie Klienta

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, jesteśmy w stanie odpowiednio przystosować każde urządzenie do specyficznych potrzeb zamawiającego. Jest to doskonała opcja dla Klientów o niestandardowych wymaganiach co do wymiarów urządzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanego przez nas kosiarko-rozdrabniacza? Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!