KOMBAJN DO ZBIORU OWOCÓW
OLIWIA

Skonstruowanie urządzenia, które doskonale poradzi sobie z owocami jagodowymi było jednym z naszych priorytetów od samych początków naszej działalności. Metodą prób i błędów udało nam się stworzyć kombajn, który dzisiaj jest jednym z naszych najpopularniejszych produktów. Walcząc z istniejącymi już rozwiązaniami szukaliśmy nowych sposobów na skonstruowanie urządzenia, które poradzi sobie z tymi delikatnymi, specyficznymi owocami, pozwalając plantatorom zaoszczędzić ogrom czasu i pieniędzy w dłuższej perspektywie czasu.

Kombajn do zbioru owoców jagodowych „Oliwia” to nowoczesne urządzenie

Kombajn do zbioru owoców jagodowych „Oliwia” to nowoczesne urządzenie, które pozwala plantatorom uzyskać najlepszy możliwy efekt zbiorów, pozostawiając owoce w doskonałym stanie. Oprócz tego kombajn gwarantuje szybką i sprawną pracę, a także upragnioną niezawodność, dzięki której towarzyszy swoim właścicielom przez długie lata.

Z jakimi owocami poradzi sobie kombajn „Oliwia”?

Kombajn „Oliwia” określamy jako urządzenie do zbioru owoców jagodowych, takich jak:

  • porzeczka czarna i czerwona;
  • agrest;
  • aronia;
  • borówka amerykańska.

Po uprzednim przystosowaniu z powodzeniem sprawdzi się jednak również w przypadku takich owoców jak malina czy jeżyna, co czyni urządzenie niezwykle funkcjonalnym i wielozadaniowym. Nasze indywidualne podejście do Klienta to zasługa znajomości potrzeb plantatorów, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania, w pełni dostosowane do konkretnych wymagań oraz specyfiki danej plantacji.

Wysoka jakość i możliwość konfiguracji

Jakość wykonania poszczególnych elementów konstrukcji w takich urządzeniach mechanicznych jak kombajny do zbioru owoców jest niezwykle istotna ze względu na częstotliwość oraz intensywność ich eksploatacji. Nie mniej ważna dla naszych Klientów jest jednak możliwość samodzielnej konfiguracji sprzętu. W naszej firmie oferujemy doskonałą komunikację już od samego początku, dzięki czemu wybrane urządzenie zostanie w pełni dostosowane do konkretnych wymagać. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów zakupu kombajnu lub uzyskania większej ilość informacji na temat proponowanych przez nas urządzeń.

Nowoczesna maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.