Otrząsarki do owoców

Maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również otrząsarek do owoców – Tornado oraz Tornado Radius. Oba modele przeznaczone są do zbioru wiśni lub innych owoców pestkowych oraz orzechów. Otrząsarki działają we współpracy z ciągnikami rolniczymi o minimalnej mocy 35kW. Odpowiednie użytkowanie to gwarancja wydajnego użytkowania maszyny oraz efektywnych zbiorów owoców. Urządzenia doskonale sprawdzają się jako otrząsarki do wiśni, jak również śliwy czy innych tego typu owoców w związku z czym, ich zastosowanie w nowoczesnych sadach jest naprawdę szerokie.

Jak wygląda nasza otrząsarka z plandeką?

Otrząsarka z prowadnicą Tornado Radius to jeden z naszych dwóch modeli tego typu maszyn, który jest najczęściej wybierany przez naszych najbardziej wymagających klientów. Otrząsarka z plandeką składa się z takich elementów, jak rama stała z kołami jezdnymi, transporter wzdłużny i skośny, zespół otrząsający czy układ sterowania. Oprócz tego, do głównych elementów otrząsarki do śliwek zaliczamy również ekran zbierający owoce wraz z automatycznym zespołem rozwijająco-zwijającym, zespół podciśnieniowy do oczyszczania owoców oraz zespół napędu hydraulicznego. Każdy z elementów można dostosować na indywidualne życzenie zamawiającego.

Otrząsarki stworzone z myślą o najbardziej wymagających plantatorach

To co wyróżnia nasze otrząsarki do orzecha, śliwek, wiśni czy innych drzewek owocowych na tle konkurencji to przede wszystkim zupełnie indywidualne podejście do każdego zamówienia. W naszej pracy doskonale wiemy, jak istotny jest klient. Mamy świadomość różnic występujących pomiędzy poszczególnymi sadami i plantacjami w związku z czym, nasze otrząsarki do śliwek i innych owoców pestkowych tworzone są z możliwością wprowadzenia dowolnych modyfikacji, których celem będzie poprawienie jakości zbiorów. Do każdej otrząsarki do śliwy oraz innych drzewek tego typu dołączamy także niezbędną instrukcję, dzięki której z użytkownik jest w stanie łatwo i poprawnie obsługiwać maszynę. Skontaktuj się z nami i znajdź urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb!

Odpowiednie użytkowanie to klucz do poprawnego działania otrząsarki do owoców

Otrząsarki do śliwek i innych owoców, które projektujemy i tworzymy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują ich solidność i wytrzymałość. Odpowiednie użytkowanie również nie pozostaje w tym wypadku bez znaczenia. W trosce o jak największą satysfakcję naszych klientów z pracy przy pomocy naszych maszyn, do każdej z nich dołączamy odpowiednią instrukcję obsługi, w której dokładnie rozpisane są wszystkie etapy postępowania z urządzeniem. Otrząsarki do wiśni to maszyny, które można odpowiednio wyregulować, dostosowując je do stanu plantacji oraz dojrzałości zbieranych owoców. 

Jakie parametry otrząsarki do owoców można wyregulować

  • Prędkość taśm transporterów;
  • Obroty zespołu otrząsającego;
  • Siłę otrząsania;
  • Siłę ciągu wentylatora oraz prędkość przesuwu taśm przenośników, które przyczyniają się do jakości oczyszczania owoców z zanieczyszczeń;
  • Parametry pracy zespołu napędów hydraulicznych.

Bardzo ważne jest również odpowiednie przygotowanie otrząsarki do pracy poprzez odpowiednią regulację, sprawdzenie poziomu oleju oraz ciśnienia powietrza w ogumieniu. Już po przejechaniu na plantację należy z kolei ustawić ją wzdłuż rzędu naprzeciw drzewka oraz uruchomić hydrauliczny układ napędowy otrząsarki do owoców.