KOMBAJN DO ZBIORU MALINY LETNIEJ
MALINKA

Już na początku naszej działalności, zależało nam na tym, aby wyprodukować w Polsce nowoczesny kombajn do zbioru maliny letniej. Dlaczego? Bacznie wsłuchiwaliśmy się w opinie plantatorów, którzy zawsze podkreślali mankamenty innych, niedostatecznie efektywnych rozwiązań, pojawiających się na rynku.
Doszliśmy wówczas do wniosku, że dostępne na świecie maszyny wiążą się zawsze z jednym z tych dwóch mankamentów – albo są koszmarnie drogie, przez co wiele gospodarstw nie może sobie na nie pozwolić lub zwyczajnie jest to nieopłacalna inwestycja, albo nie spełniają oczekiwań osób uprawiających maliny. Główną cechą, która pozostawiała wiele do życzenia w tego typu mechanicznych rozwiązaniach dla gospodarstw, to jakość pozyskiwanych owoców, która z pewnością nie należała do godnych uznania.

Nowoczesna maszyna do zbiorów maliny w Twoim gospodarstwie

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów zarówno z Polski, jak i całego świata zdecydowaliśmy się zaprojektować innowacyjny kombajn do maliny letniej, dzięki któremu sezonowe zbiory przebiegną sprawnie, pozyskiwane owoce pozostaną w doskonałym stanie, a plantatorów zadowoli również konkurencyjna cena. W taki sposób powstał nasz pierwszy kombajn do zbioru owoców, który tym samym został naszą pierwszą, ale wciąż aktualną, atrakcyjną i niezwykle chętnie wybieraną przez Klientów maszyną.

Nasz kombajn do zbioru maliny letniej „Malinka” to maszyna, w której zastosowaliśmy specjalne podpory w kształcie litery „Y”, co zdecydowanie przyczynia się do jakości efektów pracy. Oprócz tego postanowiliśmy również wyposażyć urządzenie w profesjonalne odmiany przydatne do zbioru mechanicznego. To właśnie jedne z tych elementów, które wpływają na standard zbiorów oraz jakość owoców. Dzięki specjalnej konstrukcji, dojrzałe owoce nie zostają na krzewach, a te zielone – nie trafiają do skrzynek.

Potrzebujesz wyceny kombajny do zbioru maliny letniej dla swojego gospodarstwa? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy optymalne rozwiązania i pomożemy podjąć świadomą decyzję!

Nowoczesna maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny projektowane i produkowane przez PPHU Wachowski są produktami realizowanymi na indywidualne zamówienie Klienta. Oznacza to, że w ramach zlecenia jesteśmy w stanie dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie osoby zamawiającej.