Belki herbicydowe sadownicze, hydrauliczne

Belka herbicydowa
– cena

To chyba najczęstsze pytanie, jakie zadają nasi klienci. Jeśli chodzi o belkę herbicydową – cena dostosowana jest w pełni do indywidualnych parametrów zamówienia oraz wymagań kupującego. Zamawiając belkę herbicydową w naszej firmie możesz bowiem liczyć na dowolne możliwości personalizacji. Twojemu sadowi lub plantacji potrzebna jest belka herbicydowa dwustronna? A może potrzebujesz belki o szczególnej szerokości czy innych parametrach? Bez względu na to jakie są Twoje wymagania, możesz liczyć na naszą pomoc! Skontaktuj się z nami, powiedz nam, czego potrzebujesz, a my dostosujemy maszynę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Belka herbicydowa to maszyna stosowana do prac rolniczych i służy do przeprowadzania zabiegów, mających na celu ochronę roślin, a także do nawożenia przy pomocy nawozów płynnych na plantacjach polowych. Belka herbicydowa hydrauliczna podobnie jak większość produkowanych przez nas urządzeń działa po podłączeniu do ciągnika przy pomocy trzypunktowego układu zawieszenia TUZ oraz połączeniu poprzez gniazda hydrauliki. Belki herbicydowe projektowane i tworzone w naszej firmie to maszyny nowoczesne, których działanie oraz zasady postępowania zostały dokładnie opisane w dołączonej do każdego zamówienia instrukcji.

Chcesz zamówić belkę herbicydową do porzeczki? Potrzebujesz spersonalizowanej belki herbicydowej do malin? A może szukasz uniwersalnej belki herbicydowej do sadu? Z naszą pomocą dobierzesz idealne rozwiązanie do siebie, a dzięki szerokim możliwościom, jakie daje produkowanie maszyn na zamówienie – stworzymy dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebuje Twoja plantacja!

Belki herbicydowe sadownicze – szerokie zastosowanie i spersonalizowane rozwiązania

Belki herbicydowe hydrauliczne, które oferujemy to produkty, które mają wyjątkowo szerokie zastosowanie w sadach i na plantacjach. Belka herbicydowa doskonale sprawdza się do zwalczania chwastów w rzędach i międzyrzędziach drzew oraz krzewów owocowych. Dzięki możliwości dostosowania konstrukcji urządzenia do preferencji użytkownika istnieje maszyna może być z powodzeniem stosowana, jako belka herbicydowa do malin czy belka herbicydowa do porzeczek. 

Jakie są główne zalety urządzeń, które oferujemy?

  • Mają szerokie zastosowanie na różnego rodzaju plantacjach, w sadach, ale również w innych miejscach, gdzie niezbędne jest wykorzystanie maszyn rolniczych;
  • pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie danych prac;
  • zapewniają wysoki komfort i wygodę pracy;
  • są wyjątkowo efektywne, sprawne i wydajne;
  • pozwalają zaoszczędzić ilość zużytych herbicydów oraz cieczy roboczej.

Belki herbicydowe sadownicze – jak wygląda ich regulacja?

Bardzo ważnym krokiem, umożliwiającym w pełni bezpieczne i maksymalnie wydajne przeprowadzenie prac w sadzie lub na plantacji jest regulacja urządzenia. Belki herbicydowe hydrauliczne również należy odpowiednio przygotować, aby przeprowadzić zabieg opryskiwania w prawidłowy sposób.

Regulację urządzenia można podzielić na cztery etapy:

  • poziomowanie poprzeczne;
  • poziomowanie wzdłużne;
  • ustawianie ramion na odpowiedniej wysokości;
  • ustawianie szerokości roboczej.

Każdy z etapów regulacji został dokładnie opisany w dołączonej do maszyny instrukcji, w związku z czym nie musisz się martwić o jakiekolwiek niejasności związane z przygotowaniem jej do pracy.