BELKA HERBICYDOWA

Belka herbicydowa to urządzenie, które pozwala sadownikom i plantatorom na zwalczanie przeszkadzających chwastów w rzędach i międzyrzędziach. Urządzenie to możemy stosować do aplikacji pestycydów pod krzew, jak również po odpowiednim przestawieniu ramion daje nam możliwość pryskania pionowego np. malin. Belka herbicydowa zaczepiana jest z przodu ciągnika na mocowaniach TUZ, bądź na przednim zaczepie transportowym. Zasilana jest z opryskiwacza głównego zaczepionego z tyłu ciągnika. Elementy hydrauliczne wykorzystują układ wysokiego ciśnienia ciągnika.

Dzięki jej zastosowaniu znacznie zwiększa się komfort oraz szybkość pracy, a nowoczesne rozwiązania, które zastosowaliśmy pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale również ilość wykorzystywanych pestycydów oraz cieczy roboczej. Nasza belka herbicydowa to jedno z chętniej wybieranych urządzeń ze względu na swoje szerokie zastosowanie w branży rolniczo-sadowniczej oraz niezawodność pracy.

Dbałość o szczegóły gwarancją niezawodności

Tworząc maszyny dla naszych Klientów, dbamy o najmniejszy detal w każdym, pojedynczym egzemplarzu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezawaryjność konstrukcji. Jeśli jednak dojdzie do jakichkolwiek problemów – od razu odpowiemy na zawiadomienie i postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem telefonicznie lub osobiście.

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego. Kwestia zaczepów, regulacji, czy innych elementów dodatkowego wyposażenia jest do indywidualnego uzgodnienia.

Oszczędność i szerokie możliwości personalizacji

Maszyny dla sadowników i plantatorów, które oferujemy nie tylko znacznie zwiększają komfort pracy, ale również w dłuższej perspektywie czasu pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Nasze urządzenia, takie jak belka herbicydowa są produkowane ręcznie przez doświadczonych fachowców oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

Oferujemy możliwości rozbudowy konstrukcji o takie elementy jak hydrauliczny wysuw ramienia w belce jednostronnej oraz w przypadku belki obustronnej dwóch ramion, zaprojektowanie oraz wykonanie mocowania belki w zaczepie przednim do dowolnego ciągnika.