KOMBAJN DO ZBIORU OWOCÓW
OLIWIA
Z TRANSPORTEREM NA DRUGI RZĄD

Kolejna modyfikacja kombajnu „Oliwia”, która podobnie jak inne modele cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów z całej Europy. „Oliwia” z daszkiem to maszyna wyposażona również w transporter na drugi rząd, co niewątpliwie jest dodatkowym, ogromnym udogodnieniem dla użytkownika. Urządzenie doskonale sprawdza się do zbioru owoców jagodowych takich jak agrest, porzeczka czy aronia oraz malin. Przemyślana konstrukcja maszyny pozwala na dokładne zbiory tak delikatnych owoców dzięki możliwości odpowiedniego dostosowania jego poszczególnych parametrów. Jest to niezwykle istotne, szczególnie w przypadku malin.

Niezawodna maszyna na Twojej plantacji

Doskonale wiemy, jak istotna dla plantatorów jest niezawodność urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na skonstruowanie takich urządzeń, jak kombajn do zbioru owoców „Oliwia” z daszkiem i transporterem na drugi rząd, których działanie zostało przetestowane przez nas i potwierdzone przez wielu naszych Klientów. Kombajn „Oliwia” jest maszyną podczepianą do ciągnika, a do jego prawidłowej obsługi wystarczą jedynie dwie osoby. Zadaniem jednej z nich jest prowadzenie traktora, natomiast drugiej – obsługa skrzynek. Współpracując podczas użytkowania kombajnu, można również dokonać selekcji owoców, ułatwiając sobie dalsze etapy pracy. Nasze maszyny zawsze dostosowujemy do potrzeb konkretnego Klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje. Chętnie podpowiemy również, jakie zmiany można wprowadzić, aby kombajn „Oliwia” z daszkiem najlepiej sprawdził się w danym przypadku.

Niezastąpiony kombajn z daszkiem i transporterem na drugi rząd

Ta modyfikacja kombajnu „Oliwia” wprowadza dodatkowe udogodnienia dla swoich użytkowników dzięki zastosowaniu daszka oraz transportera na drugi rząd. Działanie maszyny opiera się na takich samych zasadach, jakie obowiązują w przypadku innych wersji kombajnu – dojrzałe owoce otrząsane są z krzewów, a następnie transportowane do komory oczyszczania. Na koniec oczyszczone owoce trafiają do przygotowanych skrzynek gdzie istnieje możliwość dokonania dodatkowej selekcji przez jedną z osób obsługujących maszynę. Kombajn „Oliwia” z daszkiem to doskonała opcja dla nowoczesnych plantacji oraz dla plantatorów, którzy cenią sobie jakościowe rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kombajnu „Oliwia” z daszkiem i transporterem na drugi rząd? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Chętnie podpowiemy również, jakie rozwiązanie warto wykorzystać w konkretnym przypadku i pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny do Twojej plantacji.

Nowoczesna maszyna sadownicza dostosowana do potrzeb

Wszystkie maszyny w naszej firmie realizujemy na zamówienia. W ramach takiego zlecenia możemy dokonać dowolnych modyfikacji na życzenie zamawiającego.